Powiedz w kilku słowach, dlaczego chciałabyś lub chciałbyś otrzymać książkę „Ryby wybrane” i… wygraj! Mamy do rozdania aż 15 egzemplarzy książki z limitowanej edycji.

W tej wyjątkowej książce znajdziesz oryginalne przepisy na rekomendowane przez WWF Polska gatunki ryb i owoców morza. Przepisy wybrał i opracował Grzegorz Łapanowski, założyciel Fundacji „Szkoła na widelcu”.

Twój wybór ma znaczenie. Wybierając właśnie te, a nie inne gatunki, dbasz o zasoby mórz i oceanów. Pomagasz przetrwać przełowionym stadom ryb i owoców morza. Z książką „Ryby wybrane” będzie to jeszcze łatwiejsze!

Wypełnij formularz konkursowy już dziś. Konkurs trwa od 21.07.2015 do 11.08.2015. Przez 3 tygodnie, we wtorek 28.07.2015, 4.08.2015 i 11.08.2015 będziemy rozdawać 5 książek! Otrzymają je osoby, których odpowiedzi najbardziej urzekną nasze konkursowe jury.

Laureatami pierwszej odsłony konkursu są: Natalia Soszyńska, Klaudia Szubert, Agata Weclewska, Izabela Wesołowska i Małgorzata Zielaskiewicz. Sprawdźcie maila w poszukiwaniu wiadomości o wygranej w konkursie.

Laureatami drugiej odsłony konkursu są: Monika Filipowicz, Justyna Łukasiak, Katarzyna Prusko, Joanna Sawicka i Tymoteusz Tobala. Sprawdźcie maila w poszukiwaniu wiadomości o wygranej w konkursie.

Laureatami trzeciej odsłony konkursu są: Dominika Wojcieszek, Sylwia Frasunkiewicz, Laura Grzonka, Krzysztof Haberski, Grzegorz Kargol. Sprawdźcie maila w poszukiwaniu wiadomości o wygranej w konkursie.

Regulamin konkursu

014_20150709-181202_4561

Dlaczego chcesz otrzymać książkę „Ryby wybrane”?

  Akceptuję regulamin konkursu regulaminu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację WWF Polska w celu otrzymywania drogą elektroniczną informacji o działaniach prowadzonych przez Fundację w przedmiocie ochrony środowiska naturalnego oraz akceptuję Politykę prywatności.