Zasady i warunki

Oświadczenie

Internetowy Poradnik rybny WWF został opracowany w ramach projektu Fish Forward, który jest współfinansowany przez Unię Europejską. Za treść tej publikacji odpowiada  wyłącznie WWF i nie można jej w żaden sposób odbierać jako stanowisko Unii Europejskiej.

WWF Polska utrzymuje internetowy Poradnik rybny WWF, aby zwiększyć publiczny dostęp do informacji o wyborze zrównoważonych ryb i owoców morza. WWF Polska ma na celu zapewnienie aktualności i dokładności tych informacji. Jeśli zauważymy błędy, postaramy się je poprawić jak najszybciej. Mimo to, Fundacja WWF Polska nie ponosi żadnej odpowiedzialności za informacje na tej stronie.

 

Te informacje:

  • są wyłącznie o charakterze ogólnym i nie mają na celu uwzględnienia jakichkolwiek szczególnych okoliczności dotyczących konkretnej osoby czy też podmiotu;
  • są nie koniecznie wszechstronne, kompletne, precyzyjne albo aktualne;
  • czasami zawierają linki do zewnętrznych stron internetowych, nad którymi usługi WWF nie mają żadnej kontroli i za które WWF Polska nie ponosi żadnej odpowiedzialności;
  • nie zawierają profesjonalnych czy też prawnych porad (jeśli potrzebujesz konkretnej porady, powinieneś zawsze skonsultować się z odpowiednim specjalistą).

Naszym celem jest zminimalizowanie zakłóceń na stronie spowodowanych błędami technicznymi. Jednak niektóre dane lub informacje na naszej stronie mogły zostać utworzone lub ustrukturyzowane w plikach lub formatach, które nie są wolne od błędów i nie możemy zagwarantować, że nasze usługi nie zostaną przerwane lub w inny sposób dotknięte takimi problemami. WWF nie ponosi odpowiedzialności za takie problemy powstałe w wyniku korzystania z tej witryny lub powiązanych zewnętrznych stron.

Niniejsze wyłączenie odpowiedzialności nie ma na celu ograniczenia odpowiedzialności WWF z naruszeniem jakichkolwiek wymogów określonych w obowiązującym prawie krajowym, ani wyłączenia jej odpowiedzialności w sprawach, które nie mogą być wyłączone na mocy tego prawa.

 

Prawa autorskie

© 1986 symbol Pandy WWF – World Wide Fund For Nature (wcześniej World Wildlife Fund)

® “WWF” jest zarejestrowanym znakiem towarowym WWF

© Unia Europejska, 1995-2015

 

Ochrona danych osobowych

Fundacja WWF Polska zobowiązuje się do zachowania prywatności użytkowników. Chociaż możesz przeglądać większość tych stron internetowych bez podawania jakichkolwiek informacji o sobie, w niektórych przypadkach dane osobowe są wymagane w celu świadczenia żądanych e-usług.

W związku z tym dla każdej konkretnej usługi elektronicznej administrator określa cele i sposoby przetwarzania danych osobowych oraz zapewnia zgodność określonej usługi elektronicznej z polityką prywatności.

Wydawca
tej strony

Fundacja WWF Polska

NIP: 521-32-41-055
REGON: 015481019
KRS: 0000160673

Usypiskowa 11
02-386 Warszawa

 

Zawartość

Informacje na tej stronie podlegają klauzuli o wyłączeniu odpowiedzialności, informacji o prawach autorskich oraz przepisom dotyczącym ochrony danych osobowych. Polityka prywatności Fundacji WWF Polska LINK.

 

Kontakt

tel. 22 660 44 33
kontakt@wwf.pl

 

Koncepcja, zarządzanie:

Andrzej K. Jurczak, Jadwiga Moczarska

 

Redaktor:

Fundacja WWF Polska

 

Projekt

LATTE CREATIVE

 

Zaprogramowanie, CMS:

iService Medien & Werbeagentur
www.iservice.at